Ми у соцмережах:

АФІША

День міста у тунелі: у Чернівцях проведуть екскурсію “Підземні Чернівці”

Опубліковано: 27-09-2021 о 10:59

У неділю, 3 жовтня, з нагоди відзначення Дня міста Чернівців відбудеться безкоштовна екскурсія “Підземні Чернівці”. Про це повідомляє департамент соціально-економічного розвитку та стратегічного планування:

“Запрошуємо охочих на цікаву прогулянку дренажним тунелем, який проходить під головною туристичною візитівкою міста – колишньою Резиденцією митрополитів Буковини і Далмації. У тунелі ви зможете побачити справжні сталактити, сталагміти та навіть печерні перлини ооліти.

Перш ніж вирушити під землю, всі екскурсанти отримають необхідну амуніцію – гумові чоботи, каску з ліхтариком і пару рукавиць.

Про час проведення та місце збору екскурсантів, учасники дізнаються після обов’язкової реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/…/1TIhNGl…/edit…

Кількість учасників обмежена!”

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.