Ми у соцмережах:

СПОРТ

Футбол: «Буковина» – «Любомир» (4:1). 5 тез про матч

Опубліковано: 24-10-2021 о 14:13

23 жовтня у матчі 15 туру Другої ліги «Буковина» у Чернівцях впевнено перемогла «Любомир» (Ставище) із рахунком 4:1.

До вашої уваги п’ять головних думок про цю гру:

1. Ключовими у матчі стали усього десять хвилин у середині першого тайму. За короткий проміжок часу чернівчани забили три голи, які фактично визначили підсумок усієї гри.

2. Порівняно із попередніми матчами, гра «Буковини» зазнала значних змін. «Жовто-чорні» набагато краще виконували стандартні положення. Крім того, урізноманітнилась гра чернівчан в атаці. Волинець, Дуруеке та Палагнюк постійно мінялись позиціями, що часто збивало з пантелику захисників гостей.

3. Якщо за перший тайм гравців «Буковини» можна лише похвалити, то за другий – треба критикувати. Чернівчани після перерви, схоже, вийшли на поле надто розслабленими. В атаці майже нічого не створювали, натомість біля власних воріт дозволяли супернику надто багато. Варто відзначити впевнену гру голкіпера Пономаренка, який врятував у кількох епізодах.

4. Комфортний рахунок дозволив у другому таймі випустити на заміну футболістів, які мають небагато ігрової практики. Щоправда, не всі скористались своїм шансом, як слід.

5. Подія матчу – повернення Бориса Орловського на рідну позицію опорного півзахисника. Більше року він грав у центрі оборони, а сьогодні зі старту діяв у центрі поля. У першому таймі – на дуже високому рівні. Віддавав точні діагональні паси, брав на себе гру, вигравав практично всю боротьбу.

Протокольні дані:

«Буковина»: Пономаренко, Гакман (К) (Мануіла, 77), Николишин, Логінов, Сивка (Дмитрієв, 68), Орловський, Елла, Столяр (Почернін, 87), Дуруеке (Орнат, 74), Волинець (Рябий Д., 63), Палагнюк.

Запасні: Фіяло, Рябий А., Нижник, Клочан, Лук’янченко, Орнат

Головний тренер: Євген Коваленко

«Любомир»: Овчаров, Марчук, Бобров (К), Тимошенко (Надірадзе, 46), Мельничук, Шишкін, Марченко (Козій, 36), Жданов (Кияниця, 60), Бондар (Кравченко, 46), Ніколашин (Юрченко, 85), Комісар.

Запасні: Черниш, Ібадов, Павленко

Головний тренер: Вадим Лазоренко

Голи: Логінов (20), Елла (26), Палагнюк (30, 45+1, П) – Комісар (65)

Попередження: Николишин (14) – Ніколашин (25), Мельничук (58)