Ми у соцмережах:

СПОРТ

Футбол: “Буковина” на останніх хвилинах втратила перемогу

Опубліковано: 05-11-2021 о 17:20

5 листопада у матчі 17 туру Другої ліги «Буковина» на виїзді зіграла внічию із «Мункачем» (1:1).

До вашої уваги п’ять головних думок про цю зустріч.

1. Через перебір карток гру пропускали ключові футболісти «Буковини» – Гакман і Елла. За їх відсутності отримали шанс проявити себе Мануіла та Лук’янченко. Однак не можна сказати, що вони цим шансом сповна скористались. Емре досить нервово діяв на правому фланзі захисту, а Володимир часто обрізався в центрі поля. Один з таких епізодів ледь не завершився голом у ворота «Буковини».

2. Чернівчани більше контролювали м’яча та непогано комбінували під час позиційних атак. Сподобалось, що м’яч рухався швидко, без лишніх дотиків. Щоправда, не все виходило у завершальній стадії наступальних дій – бракувало справді гольових моментів.

3. Майже півгодини у другому таймі «Буковина» грала в більшості. Але не скористалась цим. До ударів по воротах «Мункача» справа доходила вкрай рідко. А на 87 хвилині кількісну перевагу було нівельовано – червону картку отримав Орловський.

4. Результат матчу визначили два кутові удари. На 29 хвилині Сивка подав від прапорця на Лук’янченка, той головою продовжив політ м’яча, а Орловський відправив його у ворота – 0:1. Господарі зрівняли рахунок на 90+4 хвилині. Чернівчанам не вистачило концентрації в ключовому епізоді наприкінці гри.

5. Заміни не підсилили гру «Буковини» по ходу матчу. Салбак і Орнат нічим не запам’ятались у нападі, а Клочан та Почернін не виглядали впевнено в центрі поля. На жаль, за всіх сприятливих умов для перемоги, чернівчани втратили її на останніх хвилинах.

ДЖЕРЕЛО: пресслужба ФСК “Буковина”

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.