Ми у соцмережах:

ТРЕНД

“GURMEAT” у Чернівцях: що потрібно знати про стейки?

Опубліковано: 13-01-2022 о 18:41

Нещодавно у Чернівцях відкрилася майстерня смачних стейків “Gurmeat”.

Адреса: м. Чернівці, вул. Чорновола, 1

ЖК “Кришталеве озеро”

Телефон: 0667688837

Поки ви думаєте, чи скуштувати, ми розповімо вам кілька цікавинок про стейки.

Говард Робертс — ресторатор, який вигадав назву стейка «rib-eye steak». Дослівний переклад — «ребро-око стейк», через те, що зріз реберця за формою нагадує око.

Англійський король Генріх VIII — шанувальник стейків. Припускають, що слово «філе» придумав саме він.

Американський фотохудожник Домінік Епіскопо створив серію знімків United steaks of America. Стейки повторюють обриси штатів.

  • Стейк готується від 10 до 30 хвилин  в залежності від зрізу м’яса.
  • Перпендикулярно м’язовим волокнам – так ріжеться стейк, щоб його було легко жувати.
  • Хоспер і гриль – виключно здоровий спосіб приготування стейка та інших видів м’яса. Зайвий жир стікає, і не вживається.
  • Чим більше ніжне м’ясо, тим менше його аромат. Насичений смак мають стейки, які важче жувати, не дивлячись на різку м’яса поперек м’язових волокон.
  • Філе-міньйон — м’ясо, яке ніколи не буває «з кров’ю».
  • Зерном і кукурудзою відгодовують найцінніших для стейків бичків. Шляхом такого харчування в м’язовій тканині утворюються жирові прошарки.
  • 2 — 7 днів і більше повинна «дозріти» яловичина до моменту готування. Для збереження вологи м’яса використовують вакуумне пакування.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.