Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Ігор КРОХМАЛЬ: “У Чернівцях розширять територію Центрального кладовища”

Опубліковано: 19-11-2021 о 13:30

Після приєднання села Коровія до складу Чернівецької ОТГ з’явилась можливість викупити приватні земельні ділянки, які розташовані у санітарній зоні Центрального кладовища.

У лютому цього року депутатами на сесії Чернівецької міської ради вирішено для суспільних потреб додатково викупити земельні ділянки, які розташовані поруч із Центральним кладовищем, – розповів заступник Чернівецького міського голови Ігор Крохмаль.

Власники паїв довгий час не погоджувалися на пропозицію міської влади про викуп ділянок. Але за сприяння міського голови вчора якраз відбулось перше підписання договору купівлі-продажу земельної ділянки розміром 0, 4186 га. Коштувало це міському бюджету 58 тисяч гривень.

Викуп цієї ділянки полегшить ситуацію із похованнями на Центральному кладовищі і дасть час для підготовки проекту землевідведення ще 2,4 га землі (за виділення якої проголосували нещодавно депутати)”, – повідомив Ігор Крохмаль.

ДОВІДКА:

Ситуація з місцями для поховань на центральному кладовищі надзвичайно критична: кладовище експлуатується ще з 1976 року. В середньому тут відбувається 170-180 поховань за місяць. Проблема тягнулася ще з 2019 року, оскільки розширення цвинтаря за рахунок земель запасу міста було неможливим. За місяць-другий чернівчанам не було б де ховати людей.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.