Ми у соцмережах:

ЗДОРОВ’Я

Інсулін за програмою «Доступні ліки»: у яких аптеках буковинці можуть отримати необхідні препарати

Опубліковано: 05-10-2021 о 14:25

Із 1 жовтня в Україні стало в чотири рази більше аптек, де можна отримати інсулін за електронним рецептом безоплатно або з доплатою.

Якщо протягом січня-серпня 2021 року пацієнти отримували інсулін у понад 1400 аптеках України, то зараз їх більше ніж 5600.

Вибір аптеки також за пацієнтом: інсуліни за е-рецептом можна отримати в будь-якому регіоні та будь-якому аптечному закладі, який має договір з НСЗУ за напрямом реімбурсації інсулінів. Впізнати таку аптеку можна буде за наліпкою «+Інсуліни». Крім того, відшукати потрібну аптеку легко на онлайн-дашбордах НСЗУ: https://bit.ly/3eKd86S. Відкрийте карту місць відпуску лікарських засобів за електронними рецептами й у фільтрі «Тип договору» оберіть інсулін.

Або зателефонуйте до оператору контакт-центру НСЗУ за безоплатним номером 16-77.

За електронним рецептом можна отримати 76 препаратів інсуліну, з них 47 — повністю безоплатні. Їх перелік опублікований за посиланням: https://bit.ly/3idGXBi.

Перший електронний рецепт на інсулін пацієнту виписує лікар-ендокринолог на основі плану лікування, внесеного в електронну систему охорони здоров’я. Повторний рецепт зможе виписати як ендокринолог, так і сімейний лікар. Пацієнт самостійно обирає, до кого звертатися за повторним електронним рецептом.

ДЖЕРЕЛО: пресслужба Чернівецької ОДА

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.