14 жовтня на День захисників України в київському спортивному комплексі «Меридіан» відбулась одна з головних спортивних подій у світі українських єдиноборств – Ukrainian Combat Games. Про це повідомляє спортивний портал Sportbuk.
Шість видів спорту: карате, джиу-джитсу, кікбоксинг, сумо, ушу і таїландський бокс Муей-Тай.
Чемпіони світу та Європи зустрілись на одні локації, щоб визначити найсильніших!
Буковинський каратист, віцечемпіон світу та призер Європейських Ігор Валерій Чоботар виступав проти чемпіона Європи Ігора Лагунова.
ФОТО: з соцмереж
Поєдинок видався потужним і досить напруженим. Чоботар одразу перехопив ініціативу та забив перший бал, після однієї з атак Лагунов скоротив відставання. Але серія успішних атак від Валерія принесла йому перемогу з рахунком 4:1
«Дякую за запрошення організаторам, за свято спорту і цікавий формат. Це був двобій двох хороших бійців. Тому я радий, що мені вдалось перемогти. У мене є всі умови для підготовки і є бажання показувати високі результати. Тому і позитивний результат був закономірним», – розповів після змагань Валерій.
Крім титульних зустрічей, глядачі побачили показові витупи з хортингу, айкідо та текхвондо, а чарівні дівчата з ReD Foxes, як завжди, запалювали і показали свою майстерність.