Ми у соцмережах:

АФІША

«Казка про Коника»: у Чернівцях відбудеться спеціальний показ фільму за участі творчої групи

Опубліковано: 04-10-2021 о 16:39

08 жовтня о 18:30 в  «Культурно-мистецькому центрі ім. І. Миколайчука» відбудеться спеціальний показ фільму “Казка про Коника” за участі режисерів фільму Уляни Осовської та Дениса Страшного.

Чернівчани матимуть унікальну можливість подивитись перший документально-анімаційний фільм про війну для сімейного перегляду і вживу поспілкуватись з творцями стрічки.

Фільм розповідає про найвідомішого українця в Естонії – монаха в миру і художника Анатолія Лютюка та його незвичну волонтерську місію на Донбасі.

Багато років тому Анатолій дав обітницю знаходити щось добре у кожному дні. Початок війни на Сході України змушує його залишити мирну естонську столицю і вирушити з допомогою в прифронтові містечка. Дотримуючись своєї обітниці, він також шукає добрі історії. В цьому йому допомагає саморобний дерев’яний Коник, який стає героєм казок про тварин на війні, написаних за мотивами реальних подій.

Кінознавець Віктор Глонь про «Казку про Коника»:

● Чому варто подивитись:

Режисери Уляна Осовська та Денис Страшний присвятили себе документалістиці внаслідок подій Революції гідності. Усі їхні спільні фільми зосереджуються на соціально значимих темах громадянського активізму чи навіть політики, але Казка про Коника насамперед вимальовує портрет людини — водночас як учасника переломних подій, так і спостерігача, який попри все намагається зберегти свій особистий погляд на світ.

● На що звернути увагу:

Майстерність та ніжна обережність, із якою документалісти відтворюють на екрані внутрішнє бачення доволі самозаглибленого та закритого героя, видається абсолютно натхненною і такою, яку просто неможливо пропустити.

Світова прем’єра фільму відбулася на найбільшому документальному шоукейсі Балтійського регіону DocPoint Tallinn

В Україні фільм був представлений на кінофестивалях Docudays UA, Молодість, а також в рамках Х Книжкового Арсеналу 

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.