Ми у соцмережах:

НОВИНИ

Міграційна служба: “Надмірного попиту серед буковинців на послугу з оформлення закордонних паспортів нема”

Опубліковано: 17-02-2022 о 10:55

Усвідомлюючи відповідальність за поширення недостовірної інформації та можливі негативні наслідки для суспільства, окремі ЗМІ однак розповсюджують повідомлення про ажіотажний попит серед населення на послугу з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон у підрозділах міграційної служби.

Згідно статистичних даних, в Управлінні ДМС у Чернівецькій області з 01 січня до 15 лютого 2022 року оформлено 9996 паспортів громадянина України для виїзду за кордон.

У попередні три роки за аналогічний період цей показник склав:

5196 – у 2021 році;

11606 – у 2020 році;

17821 – у 2019 році.

Отже, у порівнянні з 2021-м роком, кількість оформлених закордонних паспортів цьогоріч дійсно майже удвічі більша. Однак пояснюється це просто – окремі підрозділи міграційної служби Чернівецької області минулого року неодноразово закривалися на карантин, а сама область кілька разів потрапляла до т. зв. «червоної зони».

Водночас у до-пандемійні часи кількість оформлених закордонних паспортів за перших півтора місяця 2020-го та 2019-го років істотно перевищує цьогорічний показник.

“Звертаємося до буковинців та іноземців, які перебувають на території області, з проханням критично оцінювати новини та користуватися тільки надійними перевіреними джерелами інформації, в даному випадку – повідомленнями органів державної влади загалом та прес-служби ДМС України зокрема. Наразі усі підрозділи УДМС у Чернівецькій області працюють в штатному режимі та про надмірний попит на послугу з оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон не йдеться”, – повідомили у пресслужбі Управління ДМС у Чернівецькій області.

Нагадуємо також, що в Управлінні ДМС у Чернівецькій області працює «гаряча лінія» й за номером телефону 0372-55-04-61 можна отримати достовірну інформацію щодо успіх аспектів роботи міграційної служби області.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.