Ми у соцмережах:

НОВИНИ

Молдова змінила правила в’їзду. Що потрібно знати тим, хто туди їде?

Опубліковано: 16-08-2021 о 12:26

З 16 серпня набувають чинності нові правила в’їзду в Молдову через поширення коронавірусу.

Про це повідомляє NewsMaker.

Тепер на кордоні потрібно буде представити один з трьох документів. Це або сертифікат про повний курс вакцинації, або негативний ПЛР-тест на коронавірус, або довідка про те, що той, хто в’їжджає, перехворів коронавірусів протягом останніх шести місяців. Тим, у кого немає цих документів, доведеться дотримуватися 14-денного карантину.

Всі, хто в’їжджає в Молдову, повинні надати один з наступних документів:

– сертифікат про повну вакцинацію;

– ПЛР-тест на коронавірус, зроблений не раніше, ніж за 72 до в’їзду в країну;

– антиген-тест, зроблений не раніше, ніж за 48 годин;

– довідку про те, що ви перехворіли коронавірусів за останні півроку (починаючи з 15 дня після одужання), або тест на антитіла, який діє протягом 90 днів.

Громадяни, які не матимуть цих документів, повинні провести два тижні в ізоляції. Це не стосується дітей до 12 років, учнів до 18 років, які їдуть на іспити або навчання і громадян, які приїжджають на лікування.

Ті, хто вже провів сім днів на карантині і не захворів коронавірусів, можуть здати ПЛР-тест або антиген-тест на COVID-19 і, якщо він негативний, то вийти із самоізоляції.

Крім цього, з 16 серпня в аеропорт Кишинева будуть пускати тільки мандрівників. Люди, які їх проводжають чи зустрічають, перебувати в будівлі не зможуть.

Також у Молдові вступають в силу нові правила відвідування закритих ресторанів і барів, театрів, музеїв, кінотеатрів, бібліотек, розважальних місць, фітнес-центрів басейнів. Тепер там дозволено присутність не більше 50% людей від максимальної місткості приміщення, але не більше 250 чоловік. Це ж стосується масових заходів (фестивалів, ярмарків і т. д.) та урочистих заходів (весіль, вінчань і т. д.).

При проведенні масових заходів на вулиці обов’язково потрібно носити захисні маски, якщо неможливо дотримуватися соціальну дистанцію 1 метр.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.