Ми у соцмережах:

НОВИНИ

“Ми працюємо чесно. А ви?” У Чернівцях кілька десятків двірників вийшли на акцію протесту до міської ради

Опубліковано: 23-09-2021 о 10:23

ФОТО: МБ

У Чернівцях кілька десятків двірників вийшли на акцію протесту до міської ради, вимагаючи не розривати контракт щодо прибирання вулиць у місті із управлінською компанією “Порядок в домі”.

Як передає molbuk.ua, сьогодні вранці перед початком сесії міськради двірники у жилетках “Порядку в домі” із мітлами та плакатами в руках прийшли до мерії.

На їхніх плакатах можна побачити написи “Хто буде годувати наших дітей?”, “Почуйте нас”, “Ми працюємо чесно. А ви?”. Таким чином двірники висловлюють своє обурення через рішення міськради про розірвання контракту з “Порядком у домі” щодо прибирання вулиць Чернівців.

У Чернівцях з “Порядком у домі” розірвали контракт: що відомо

У Чернівцях із приватним підприємством “Порядок в домі 11” розірвали контракт через неналежне прибирання вулиць міста. Така практика застосовується у місті вперше.

Цього тижня департамент інфраструктури та благоустрою направив повідомлення про одностороннє розірвання договору та нарахування штрафу за систематичне ненадання/неналежне надання послуги з прибирання та підмітання вулиць на закріпленій, згідно договору, території для прибирання.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.