Ми у соцмережах:

ЗДОРОВ’Я

На Буковині 66 шкіл зможуть працювати очно, якщо регіон перейде із «зеленої» у «жовту», «оранжеву» або «червону» зону епідемічної безпеки

Опубліковано: 31-08-2021 о 16:25

У цих школах від COVID-19 вакцинувалися понад 80% персоналу

Такі дані напередодні першого вересня озвучила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко.

Безперечними лідерами є 14 закладів освіти, де щепилися 100% працівників. Серед них – багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей, Виженський заклад загальної середньої освіти, Ставчанський навчально-виховний комплекс, Спаська філія Михальчанського ліцею, навчально-виховний комплекс «Любисток», Ожівська школа, Чорторийська школа, Рингацький навчально-виховний комплекс.

Лідерами з імунізації є Вижницька, Волоківська, Боянська, Неполоківецька, Великокучурівська громади.

Водночас Ірина Ісопенко назвала й аутсайдерів цього процесу:

«Це Сучевенська, Карапчівська, Путильська, Тарашанська, Чагорська територіальні громади. Ситуація тут перебуває на контролі, працюємо, аби підвищити відсоток вакцинованих», – зауважила заступниця голови ОДА. Загалом у Чернівецькій області щеплення зробили 40,7% освітян, ідеться про працівників дитсадків, шкіл, училищ, технікумів, коледжів та вишів. Щодо шкіл, то тут імунізувалися 44% працівників, з них 51,5% педагогів. «У Чернівцях, де зосереджено найбільше закладів, вакцинувалися 35% освітян. Хочу відзначити гімназію №7 та навчально-виховний комплекс «Любисток», де щепилися практично усі працівники», – сказала Ірина Ісопенко.

Також вона зауважила, що 25 шкіл області мають нульовий відсоток вакцинації. У цих колективах наразі проводять активну просвітницьку роботу. Про це інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.