Ми у соцмережах:

КРИМІНАЛ

На Буковині грибника, якого шукали понад тиждень, знайшли мертвим

Опубліковано: 03-09-2021 о 10:14

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області. Більше подробиць обіцяють надати згодом.

Нагадаємо, 60-річного грибника, котрий зник у лісі на Вижниччині, розшукували 9 діб. До пошуків було залучено працівників поліції, прикордонників, рятувальників та місцевих жителів. Територію було поділено на квадрати і сформовано групи, які обстежували ліси, яри та балки.

У поліції повідомляли, що до них звернулася донька чоловіка та повідомила про його зникнення. За словами заявниці, її батько поїхав з друзями на автомобілі в село Долішній Шепіт по гриби. Чоловік чоловік пішов у ліс по гриби поблизу хутора Фальків, але залишив свій мобільний телефон у транспортному засобі і з ним було втрачено зв’язок.


 

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.