Ми у соцмережах:

ЗДОРОВ’Я

На Буковині в одному з дитсадків зафіксовано спалах COVID-19

Опубліковано: 31-08-2021 о 14:07

ФОТО: з відкритих джерел

Спалах коронавірусу зафіксували у дитячому садочку однієї із територіальних громад Буковини. Важкого перебігу хвороби у інфікованих немає. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак:

“За останні кілька тижнів ми маємо спалах коронавірусу в одному із дитсадків у ТГ області. Зараз там вживають усі необхідні заходи для зменшення поширення цієї хвороби”, – сказала посадовиця.

Вона також повідомила, що наразі у обласній дитячій лікарні від COVID-19 лікують 36 маленьких пацієнтів, при цьому відсоток госпіталізації дітей останнім часом зростає, для них розгортають додаткові ліжка. 

«Ми надали змогу зберегти здоров’я усім дітям від 12 років, які потрапляють у ризик-групи, мають супутні захворювання, і яким за стандартами дозволено вакцинацію», – сказала заступниця голови ОДА. 

За її словами, щеплення від COVID-19 в області вже зробили 329 дітей, імунізують їх вакциною Pfizer. Батькам, чиї діти потребують вакцинації, слід звернутися до сімейного лікаря або педіатра.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.