Ми у соцмережах:

НОВИНИ

На Буковині відкрили гарбузове поле: тут можна зіграти боулінг та скуштувати страви з гарбузів

Опубліковано: 04-10-2021 о 15:30

Замість тюльпанів – гарбузи. Власники гарбузового поля у селі Мамаївці поблизу Чернівців побачили таке у Німеччині і вирішили зробити щось схоже. Навесні тут квітнули тюльпани. А тепер господарюють помаранчеві овочі. Пузаті чи продовгуваті, великі та маленькі гарбузики тут повсюди. Їх тут і ціла галявина, і повен човен. І навіть – гарбузовий боулінг є.

На полі відкрили кафе, де готують піцу з гарбузом. Усі сорти – їстівні. Поле приходять відвідувати цілими класами, вхід для таких груп – безкоштовний. Для дорослих та дітей старших 10-ти років вартує 50 гривень. Якщо погода дозволятиме, поле гарбузів працюватиме до 20 жовтня.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.