Ми у соцмережах:

ПОЛІТИКА

На виборах селищного голови Кельменців переміг діючий секретар громади і екс-голова РДА Богдан Олійник

Опубліковано: 01-11-2021 о 12:40

Головою Кельменецької громади Чернівецької області обрали Богдана Олійника.

Олійник здобув понад 26,5% голосів виборців. Після нього найбільшу підтримку отримала кандидатка Галина Слухінська 22,3%. Колишній селищний голова Сергій Буняк отримав 19% голосів. Усі інші кандидати мають менш ніж 10%.

Проголосувати за кандидата на голову громади прийшло 27,3% виборців. Це майже 7 тисяч людей з понад 25 тисяч зареєстрованих.

Про це у коментарі Суспільному сказала голова Кельменецької селищної виборчої комісії Світлана Мельник.

За її словами, під час виборів порушень не фіксували.

До людей, які не могли прийти на дільниці через хворобу, ходили зі скриньками для голосування. Також для людей з підвищеною температурою були окремі кабінки. У громаді працювали чотири дільниці в Кельменцях та по одній у 25 селах.

Як повідомили у поліції, під час виборів порушень не фіксували.

Богдан Олійник — секретар селищної ради, виконувач обов’язків голови Кельменецької громади. На виборах 2020 року балотувався від “Слуги народу”. Раніше очолював Кельменецьку районну державну адміністрацію. На виборах балотувався як самовисуванець.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.