Ми у соцмережах:

ПОЛІТИКА

«Не перетворюйте міськраду в цирк»: чернівчани під ратушею вимагають не блокувати сесію

Опубліковано: 28-09-2021 о 11:53

ФОТО: МБ

На сходах Чернівецької міської ради десятки місцевих мешканців розпочали пікет з вимогою до депутатів не блокувати роботу сесії.

Як повідомляє molbuk.ua, учасники акції протесту тримають в руках плакати із написами: “Яринича геть!”, “Дайте мерії працювати!”, “Запроданці, перестаньте блокувати роботу міста”, “Не перетворюйте міську раду в цирк” тощо.

Фото МБ

Депутат “Народного контролю” Михайло Яринич на сходах ратуші сперечався із правоохоронцями, які оточили приміщення міськради, вимагаючи в них пустити до сесійної зали двірників “Порядку в домі”.

ФОТО: МБ

У Чернівцях кілька десятків правоохоронців у амуніції оточили приміщення Чернівецької міської ради. Як передає “МБ”, силовики у формі стоять перед входом до ратуші.

Вони стоять на сходах мерії, а також на території перед входом до приміщення ради.

ФОТО: МБ

Окрім того, до приміщення ратуші зійшлися двірники приватної управлінської компанії “Порядок в домі”, які вимагають у керівництва ратуші не розривати договір з цією фірмою на прибирання вулиць Чернівців.

ФОТО: МБ

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.