Ми у соцмережах:

ЗДОРОВ’Я

Нове обладнання для спортивної терапії та діагностування отримав Буковинський центр відновного лікування та комплексної реабілітації дітей

Опубліковано: 11-11-2021 о 23:06

Відповідне устаткування передали сьогодні, 11 листопада, голова обласної ради Олексій Бойко спільно з колегами – Іриною Гримак та Олексієм Петровим. Про це йдеться на сторінці Чернівецької обласної ради у ФБ.

«Основною парадигмою діяльності установи є дитина, її потреби, пріоритети, розвиток. Саме комплексний підхід до розв’язання питання реабілітації діток забезпечує успішність процесу. Вкотре підкреслю – позитивна динаміка розвитку молодого покоління є одним з пріоритетів діяльності обласної ради, приємно, що відчуваємо в цьому напрямку підтримку колег», – зауважив Олексій Бойко.

Керівники обласних рад висадили на прилеглій території 25 кущів гібіскуса та 10 берізок, які поставили з одного із розсадників Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Також у рамках робочого візиту голів обласних рад Львівщини та Закарпаття на Буковину спільно з Олексієм Бойком керівники відвідали Буковинський клінічний онкологічний центр.

Посадовці оглянули установу, поспілкувались з керівництвом закладу та обмінялись досвідом роботи відповідних установ у Львівській та Закарпатській областях.

Оснащення відділень сучасним діагностичним обладнанням, а також наявність власної клініко-діагностичної лабораторії та всіх методів лікування в умовах одного медичного центру дають змогу отримати комплексне обстеження і в разі необхідності — проводити необхідне лікування.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.