Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Олександр ПІКУЛІН: “У нас підростає золоте покоління нашого клубу. Кіріа Гела – його представник”

Опубліковано: 04-10-2021 о 16:55

У Стамбулі (Турція) юний буковинець Кіріа Гела виграв “золото” міжнародної молодіжної ліги Karate 1 Youth League. Кіріа став кращим серед юнаків не старше 14 років. У фіналі вагової категорії понад 55 кг він переміг Зейнуллаху Енсара (Косово) з рахунком 1:0.

Також, в цій віковій категорії бронзову нагороду здобув представник СК «Альфа» – Тенжала Іван.

Срібну нагороду здобув спортсмен клубу «Тайсен» – Ільчук Савелій. У фіналі категорії (U14) до 40 кг Савелій поступився Гунгору Емірхану (Туреччина) з рахунком 4:2.

Інший представник спортивної сім’ї “Лідер” Пранничук Назар у категорії U14 (12-13 років) до 55 кг здобув “бронзу”, поступившись лише каратисту з Туреччини.

Тренують спортсменів Валерій Чоботар, Олександр Пікулін, Андрій Лазоренко, Євген Мотовилін та Олександр Сергєєв.

Змагання в Стамбулі одні з найпристижніших у світі карате та допомагають молодим спортсменам відчути всю складність виступів на міжнародній арені.

ДЖЕРЕЛО: Sportbuk

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.