Ми у соцмережах:

ЗДОРОВ’Я

Олексій БОЙКО: “Буковина знаходиться на завершальному етапі підготовки до проведення трансплантації”

Опубліковано: 04-10-2021 о 17:06

Про завершальні етапи роботи з можливості впровадження Центру трансплантології на базі Чернівецької обласної клінічної лікарні говорили сьогодні під час робочої наради Олексія Бойка з представниками галузі охорони здоров’я області.

Як зазначив в.о. директора Чернівецької обласної клінічної лікарні Дмитро Домбровський щодо впровадження системи трансплантації в Чернівецькій області, вже є необхідний юридичний супровід, а також майже готова необхідна матеріально-технічна база. Триває навчання медиків по діагностиці смерті мозку, яка є невіднятною частиною неродинної трансплантації.

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко проводить постійні наради та особисто контролює процес виконання підготовки до здійснення трансплантології в області.

Департаментом охорони здоров’я створено відповідний наказ про співпрацю лікувальних закладів, а саме Обласної клінічної лікарні, Чернівецької лікарні швидкої медичної допомоги, Сокирянської районної лікарні, Сторожинецької районної лікарні та Вижницької центральної районної лікарні.

Налагоджена тісна співпраця відповідних підрозділів з Міністерством охорони здоров’я України, а також із провідними лікарями-трансплантологами Львова та Києва.

Відтак Буковина знаходиться на завершальному етапі підготовки до проведення трансплантації.

Про це йдеться на офіційній сторінці Чернівецької обласної ради у фейсбуці.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.