Ми у соцмережах:

ПОЛІТИКА

Оновлений президентський рейтинг: кого українці підтримують найбільше

Опубліковано: 17-02-2022 о 12:54

ФОТО: Слово і Діло

Якби вибори президента України проходили у першій половині лютого 2022 року, то найбільше голосів отримали б Володимир Зеленський. З невеликим розривом на другому місці – Петро Порошенко.

Такими є результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології 5-13 лютого.

Так, Зеленський залишається лідером рейтингу. Він набрав 25% голосів серед тих, хто визначився з вибором. Петро Порошенко21,8%.

Далі йдуть Юлія Тимошенко11,8%, Юрій Бойко 8,3%, Дмитро Разумков7,2%, Євген Мураєв6,5%, Ігор Смешко6,1%, Володимир Гройсман 4,8%, Олег Ляшко3,9%. Інші кандидати мають нижчу підтримку.

Як зазначають соціологи, порівняно з груднем 2021 року лише у разі Бойка простежується статистично значуще (понад похибки) зростання рейтингу. У решті випадків різниця в рейтингу в межах похибки.

«Крім того, доцільно звернути увагу на скорочення розриву між Зеленським та Порошенком – якщо у грудні різниця становила 7,4% (серед тих, хто визначився з вибором), то зараз різниця – 3,3%», – додали в КМІС.

Нагадаємо, у січневому рейтингу також лідирував Зеленський.

ДЖЕРЕЛО: Слово і Діло

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.