Ми у соцмережах:

НОВИНИ

Покращуй своє місто: у Чернівцях стартувало голосування за проєкти “Бюджету участі”

Опубліковано: 11-10-2021 о 10:45

10 жовтня розпочалося голосування за проєкти Бюджету ініціатив. Цьогоріч їх небагато, 18 великих та 22 малих. Водночас обсяг фінансування рекордно великий. Про це інформує пресслужба Чернівецької міської ради.

Так, на реалізацію проєктів направили майже 18 мільйонів гривень. Це гарна новина, адже це дозволить перемогти великій кількості проєктів.

Ознайомитися з проєктами Бюджету можна за посиланням – https://gb.city.cv.ua/

Важливо! Голосування відбувається виключно в онлайні. Проголосувати можна:

  • на сайті бюджету участі – https://gb.city.cv.ua/ Для цього потрібно зареєструватися через систему BankID.
  • в терміналі ПриватБанку в розділі «Громадський проєкт» (клієнтам цього банку)

На сторінці Бюджету участі в рубриці «Відеоінструкції» розміщено експлейнери про те, як проголосувати через ПриватБанк, Монобанк, банк ПУМБ, банк Південний, а також як проголосувати на сайті та в терміналі самообслуговування ПриватБанку.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.