Ми у соцмережах:

КРИМІНАЛ

Поліція інформує про перебіг навчальної спецоперації у Чернівцях: правоохоронці оглядають місце події

Опубліковано: 07-09-2021 о 18:15

Як повідомляє ГУНП в Чернівецькій області, протягом 7-9 вересня на території Буковини відбуваються учбово-тренувальні навчання поліції. Завдання поліцейських – розшукати й затримати озброєних розбійників. Метою навчань є вдосконалення дій поліцейських для більш ефективного проведення таких операцій у реальному житті.

Коли за адресою вчинення умовного розбійного нападу прибув екіпаж поліції, на місці злочину стався вибух гранати. Правоохоронці проінформували оперативного чергового ГУНП про подію. Поліцейські евакуювали громадян на безпечну відстань.

Співробітники Ситуаційного відділу скерували на місце події вибухотехнічну та кінологічну служби. Наразі співробітники поліції обстежують територію та розшукують зловмисників.

Прохання до чернівчан і гостей обласного центру з розумінням поставитися до вимушених тимчасових незручностей, зберігати спокій і виконувати законні вимоги поліції.

Відділ комунікації поліції Чернівецької області 

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.