Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Потяги слід призупинити. Фахівець прокоментував надвичайну ситуацію на колії

Опубліковано: 23-09-2021 о 15:58

Величезний шмат землі знову провалився під колією у Драниці. Потяг Київ-Чернівці знову пустили в об”їзд Тернопільщиною

Прірва утворилась на тому ж місці, де обвалилась земля кілька днів тому. Професор географічного факультету Чернівецького університету Богдан Рідуш вважає, що залізничникам варто призупинити рух потягів цією ділянкою, огородити її та ретельно дослідити. Адже невідомо, що там під землею та які процеси можуть відбуватись надалі:

“Це відбувся природний процес розчинення підводними водами легкорозчинних грунтів – гіпсів. Згідно будівельних норм, при такій активізаціїї карсту потрібно проводити дослідження. Утворення такого провалля повязане з активізацією підземних вод.  Спершу варто зрозуміти об’єм цих порожнин. Потрібні дослідження, щоб зрозуміти, який розмір цієї порожнини, а вже потім приймати рішення”, – каже науковець.

Професор Богдан Рідуш про провалля під залізничною колією: потрібно дослідити розміри порожнини

Мешканці села тим часом розповідають, що на городах селян утворювались схожі ями.

Як нам колись розказували, що тут ціле село пішло під воду, і ми предки наших дідів бачимо, що сталось далі“, – каже місцевий мешканець Валентин Масловський.

Під нам ж таке велике озеро.І ми вже маємо пару проваль у селі, тут у городах. І напевно, від цього усе іде“, – розповідає Олександр Бабюк.

Провалля під колією у селі Драниця

Нагадаємо, на Буковині чоловік зміг запобігти масштабній залізничній катастрофі

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.