Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Роман КЛІЧУК: “Чернівці впевнено піднялися вже за цей рік у рейтингу “Найкращі міста для ведення бізнесу” за версією Forbes”

Опубліковано: 06-10-2021 о 13:33

“Чернівці впевнено піднялися вже за цей рік у рейтингу “Найкращі міста для ведення бізнесу” за версією Forbes. А це означає, що ми на правильному шляху”, – про це написав на своїй сторінці у ФБ Чернівецький міський голова Роман Клічук.

ФОТО: Роман Клічук, ФБ

“Від першої десятки нас відриває зовсім трошки – проблема сполучення з містом. Тому наразі важливо реконструювати аеропорт та збільшити кількість маршрутів за напрямками, додати декілька потягів.

Наша ціль – зробити місто привабливим для бізнесу, адже це запорука розвитку. Для цього ми працюємо над тим, щоб зробити правила ведення бізнесу прозорими, “заманити” нових інвесторів, а також розбудувати в місті мережу світових брендів. Це все дозволить не лише пожвавити туристичну складову, але й покращити інфраструктуру міста та зробити життя чернівчан якіснішим”.

На інфографіці зображено рейтинг українських міст, які за версією Forbes вважаються найкращими містами для ведення бізнесу. Чернівці тут на 12-ій позиції. У минулому році наше місто було 16-им у цьому списку.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.