Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Роман КЛІЧУК про сьогоднішній пікет двірників: “Якби вони дослухалися та організували належне прибирання – договір би не розривали”

Опубліковано: 23-09-2021 о 16:09

Чернівецький міський голова Роман Клічук прокоментував сьогоднішній протест двірників у міській раді. Допис він залишив на воїй сторінці у ФБ:

“Сесію міськради зірвано! Вкотре!

Розумію відчай людей, які можуть втратити роботу через некомпетентність керівництва. Але! Місто має бути чистим, а гроші з бюджету мають сплачуватися за якісну роботу, а не «за кулуарні домовленості».

Не можуть вулиці бути брудними в той час, як приватна фірма отримує гроші за «ніщо».

ФОТО: Роман Клічук, ФБ

Важливо, що керівництву управлінської компанії неодноразово робили зауваження щодо неякісного прибирання. Це підтверджено і фото-, і відеофіксацією. І публічними зверненнями. Якби вони дослухалися та організували належне прибирання – договір би не розривали.

Представники партій «Рідне місто», «Народний контроль» та «Команда Михайлішина» намагаються політизувати це питання. Втім, жодної політики з нашого боку, лише тверезий аналіз скарг чернівчан та результатів перевірок. Це суто господарські відносини, які мають вирішуватися в судовому порядку, а не «цирком» у ратуші.

ФОТО: Роман Клічук, ФБ

Мешканці міста втомилися від неприбраних вулиць. Працівники, які втратять роботу через «ігри в політику» їх керівництва, можуть звернутися до Департаменту інфраструктури та благоустрою, який запропонує вакансії на комунальних підприємствах міста”.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.