Ми у соцмережах:

ПОЛІТИКА

Розбірки у міськраді: за що Яринич вдарив Прокопа?

Опубліковано: 23-09-2021 о 15:54

“Перший Буковиснький” вже повідомляв про пікет двірників під стінами міської ради у Чернівцях. Зібралося кілька десятків працівників ПП “Порядок в домі” з вимогою скасувати рішення департаменту інфраструктури та благоустрою про розірвання контракту з цією управлінською компанією.

Пікетувальники увійшли до сесійної зали і заблокували роботу міськради, яка сьогодні планувала завершити серпневу сесію.

Під час пікету депутат Михайло Яринич зненацька вдарив Тараса Прокопа у живіт. Можливо, цей випадок залишився б і не відомим, якби не потрапив у обєквти однієї з відеокамер. Кадри інциденту швидко поширилися користувачами у фейсбуці і ця подія набула резонансу.

Пізніше конфлікт прокоментували обоє його учасників.

Тарас Прокоп: “Те, що сьогодні відбулося в міській раді, чітко показує обличчя і методи роботи тих партій, які в попередні роки фактично керували в місті і роками вибудовували схеми, які цьогоріч почали ламатися (Рідне місто, Команда Міхайлішина, Народний контроль). Вони не стримують емоцій, використовують людей у своїх брудних іграх і вже відкрито вдаються до кримінальних методів. Попри всю вашу агресію, ми будемо стояти на захисті інтересів міста і чернівчан, а ваші приватні компанії нехай працюють нормально і здійснюють належне прибирання або ж нехай шукають собі інші заняття. Чернівчани не мають від вас страждати. До слова, Михайло Яринич почав нервувати після того, як я активно включився у спілкування з людьми і пояснював їм, як їх використовують, зокрема, депутати від Народного контролю, платячи їм мінімальні зарплати, а самі на прибиранні міста заробляють мільйони”.

Михайло Яринич:

“Прошу вибачення у чернівчан за інцедент, що трапився за моєї участі в міській раді. Я вчинив емоційно, не мав би так реагувати. Я захищав і захищатиму інтереси, перш за все, людей праці. Людей, які працюють на місто і для міста. Ненавиджу зарозумілих бездарів, які хочуть без секунди сумнівів, десятки робітників звільнити та незаконно викинути на вулиці, залишити їх родини без грошей, при цьому отримуючи з їх же податків десятки тисяч власної зарплатні. Прошу пробачити мою емоційність, але ці «ідіоти» вже перейшли всі допустимі межі цинізму по відношенню до людей, яких особисто я обіцяв захищати всіма доступними мені методами…”

Тарас прокоп також повідомив, що написав у поліцію заяву та дав уже покази.


Нагадаємо, влітку 2018 року після дострокової відставки тодішнього міського голови Чернівців Олексія Каспрука виконком ухвалив рішення про призначення управителями понад 600 будинків міста двох приватних компаній – “Єврокомунбуд” та “Порядок в домі”.

Компаніям неодноразово робили зауваження через неякісні послуги. Водночас у міськраді також робили публічні заклики виправити ситуацію та надавати якісні та в повному обсязі послуги з прибирання вулиць.

Нещодавно департамент інфраструктури та благоустрою міськради направив компанії «Порядок в домі 11» повідомлення про одностороннє розірвання договору та нарахування штрафу за систематичне ненадання чи неналежне надання послуги з прибирання та підмітання вулиць. Перед цим приватній фірмі не виплатили гроші через неякісно проведене прибирання тротуарів по вулиці Героїв Майдану.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.