Ми у соцмережах:

НОВИНИ

СБУ проводить антитерористичні навчання в Буковинському державному медичному університеті

Опубліковано: 17-02-2022 о 10:36

17 лютого 2022 року координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Чернівецькій області спільно з Головне управління ДСНС України у Чернівецькій області та Буковинський державний медичний університет проводить антитерористичні навчання на базі навчального закладу. Про це “Першому Буковинському” повідомили у пресслужбі УСБУ в Чернівецькій області.

Тренування відбуваються в умовах, наближених до реальних. Мета навчань – перевірка готовності регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом до дій в умовах потенційної терористичної загрози.

«Сьогодні під час навчань відпрацьовуються алгоритми: як діяти в разі виявлення підозрілого, імовірно вибухонебезпечного предмета, як правильно і оперативно евакуювати людей з будівлі, надавати домедичну допомогу. А також наскільки швидко і злагоджено працюють у кризових ситуаціях всі відповідні служби – суб’єкти боротьби з тероризмом», – повідомила речниця УСБУ у Чернівецькій області Леся Федоренко.

Служба безпеки України просить жителів і гостей Чернівців, які в цей час перебувають у центрі міста, сприяти проведенню навчань, зберігати спокій та з розумінням поставитися до можливих незручностей, пов’язаних із обмежувальними заходами. Усі дії відбуваються в межах чинного законодавства та із безумовним дотриманням прав і свобод громадян.

СБУ закликає громадян дотримуватися правил особистої безпеки та у випадку виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження, отримання інформації про наміри здійснення диверсійної чи терористичної діяльності, інших протиправних дій негайно звертатися за номером «гарячої лінії» СБУ в Чернівецькій області (0372) 54 02 04, або телефонувати 102.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.