Ми у соцмережах:

ІНТЕРВ'Ю

Сергій КАЧМАРСЬКИЙ: “Після запуску у Чернівцях чат-бота, якому можна анонімно повідомляти про “закладки”, не забарилися перші результати”

Опубліковано: 21-11-2021 о 13:03

У Чернівцях громадський проект ,,Я ОБИРАЮ ЖИТТЯ ” спільно із чат-ботом @DRUGHUNTERS_UKRAINE_BOT розпочали боротьбу із наркотиками.

Разом з громадськими активістами та правоохоронцями на сайті міськради запустили розділ “Я обираю життя”. Там можна дізнатися, як протидіяти булінгу. Що робити, якщо загубили дитину та куди звертатися по допомогу в кожному окремому випадку. Втім, цей розділ має не лише інформаційний характер.

До підрозділу щодо протидії поширенню наркотиків доєднали чат-бота. Його можна анонімно повідомити про “закладки”, а також про людей причетних до них.

Перші результати роботи нового чат боту в Чернівцях не забарилися. Як розповів громадський активіст Сергій Качмарський, за анонімною інформацією виявили місця, де були залишені закладки із наркотиками.

“Під час виїзду на місце екіпажем патрульної поліції було також виявлено ще групу осіб, які мали при собі наркотичні препарати. На місце викликали слідчо-оперативну групу.

Це лише перші дні “роботи”даного чат-боту в нашому місті. Я був задоволений оперативністю приїзду екіпажу на місце злочину і координованою роботою всіх поліцейських”, – написав у фесбуці Сергій Качмарський.

Переваги даного чат-боту – це простота у використанні:

  1. Зареєструвалися, повідомили місто, де ви проживаєте та натиснули позначку “СТАРТ”.
  2. Скинули фото місця, де кур’єри залишили можливу закладку, написали повідомлення оператору із адресою чи скинули геолокацією.
  3. Також можливо писати інформацію про можливі місця виготовлення та збуту наркотичних речовин.

“Нагадаю, що це все робиться анонімно. Це дуже важливо, тому що більшість пересічних чернівчан не хочуть розголосу свої персональних даних”, – додав Качмарський.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.