Ми у соцмережах:

ПОЛІТИКА

Штовханина на сходах та конфлікти у сесійній залі. Чернівецьку міську раду продовжують пікетувати двірники

Опубліковано: 24-09-2021 о 11:46

ФОТО: МБ

Депутати трьох фракцій Чернівецької міськради – “Народний контроль”, “Рідне місто” та “Команда Михайлішина” – заблокували роботу сесії, яка мала розпочатися сьогодні вранці.

Як передає кореспондентка molbuk.ua, обранці цих трьох політсил сьогодні вранці заблокували трибуну в сесійній залі, а в в деяких депутатів намагалися забрати картки, які дають їм можливість голосувати.

Через це виникла суперечка між депутатами з фракції “Рідне місто” Анатолієм Чесановим та фракції “Європейська солідарність” Василем Максимюком. Також про викрадення картки заявила депутатка “Єдиної альтернативи” Валентина Радчук.

ФОТО: МБ

Депутати запевняють, що не дозволять розпочати сесію, доки до зали засідань не дозволять зайти двірникам фірми “Порядок в домі” та медпрацівникам поліклініки “Гравітон”.

Окрім того, депутат “Рідного міста” Валерій Чинуш підійшов до комп’ютерів технічного відділу у сесійній залі міськради та повиривав шнури із моніторів. Пізніше обранці “Єдиної альтернативи” повернули шнури на місце, однак депутатка “Команди Михайлішина” Аліна Олевич знову вирвала їх з комп’ютерів.

Перед цими подіями десятки правоохоронців оточили приміщення міської ради, де мала розпочатися сесія.

Як передає кореспондентка molbuk.ua, правоохоронці стояли при вході до міськради.

ФОТО: МБ

До сесійної зали намагалися потрапити місцеві мешканці, серед яких – чимало працівників компанії “Порядок в домі”, які вчора пікетували у сесійній залі міськради, внаслідок чого була зірвана сесія.

ФОТО: МБ

Група депутатів фракцій “Народний контроль”, “Рідне місто” та “Команда Михайлішина” почала сваритися з правоохоронцями через те, що ті не впускають до ратуші людей. Під приміщенням ради сталася тиснява, коли депутати Валерій Чинуш та Василь Продан почали штовхатися із силовиками.

На місці події було чути вигуки та крики жінок, вони скаржилися на дії поліцейських.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.