Ми у соцмережах:

ПОЛІТИКА

Спорткомплекс, рекреаційна зона, система відеоспостереження та культурний центр. Стали відомі переможці конкурсу підтримки місцевих ініціатив громад

Опубліковано: 21-09-2021 о 13:17

Сьогодні у стінах Агенції регіонального розвитку відбулася зустріч з переможцями конкурсу підтримки місцевих ініціатив громад. Про це йдеться у дописі на сторінці Чернівецької обласної ради у фейсбуці.

Участь у заході взяли голова обласної ради Олексій Бойко, перший заступник голови обласної ради Микола Гуйтор, керівник Агенції регіонального розвитку Чернівецької області Олексій Грушко та представники громад області. Присутні обговорювали подальшу реалізацію проєктів. Олексій Бойко від імені обласної ради урочисто привітав переможців конкурсу та вручив їм сертифікати.

“Конкурс в рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку».10 переможців, які здійснять маштабні заходи у царині збереження історико-культурної та природної спадщини, підвищення рівня безпеки громад і розвитку спорту у громадах області. Вдячний учасникам конкурсу, Агенції регіонального розвитку Чернівецької області та депутатам Чернівецької обласної ради, за підтримки яких чи не в перше виділено більше 2 млн. грн. на реалізацію вказаних проектів. Далі буде”

Конкурс проводила Асоціація органів місцевого самоврядування “Єврорегіон Карпати – Україна” у партнерстві з Міністерством розвитку громад та територій України і Чернівецькою обласною радою.

На фінансування проєктів-переможців у Чернівецькій області з обласного бюджету буде направлено 2,039 млн грн, а близько 602 тис. грн буде забезпечено у вигляді співфінансування з місцевих бюджетів.10 проєктів будуть реалізовані за напрямками збереження історико-культурної та природної спадщини, розвитку спорту та підвищення рівня безпеки громад.

Так, наприклад, у Селятинському ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. О.Зайця встановлять спортивний комплекс, в Хотинській громаді створять рекреаційну зону для проведення культурно-дозвіллєвої діяльності жителів, на території Недобоївської громади встановлять комплексну систему відеоспостереження, а у Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту з’явиться поліфункціональний культурний центр «Сучасний музейний простір».

Організатори конкурсу до кінця поточного року забезпечуватимуть консультаційну допомогу та контролюватимуть процеси виконання проєктів.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.