Ми у соцмережах:

НОВИНИ

Створили «Особистий щоденник України» у форматі поп-ап книги. Її складаєте ви!

Опубліковано: 25-08-2021 о 16:47

ФОТО: platfor.ma

Це записи, які б могла робити дівчина Україна від дитинства і до 30 років. Поп-ап книгу можна безкоштовно завантажити, роздрукувати та зібрати власноруч. У ній поєднуються думки, емоції та спогади України у 5, 8, 13, 17 та 30 років, паперові 3D-механізми та авторські ілюстрації. Про це повідомляє platfor.ma

ФОТО: platfor.ma

Гортаючи сторінки, кожен може згадати події з історії країни та побачити метаморфози, що відбувалися із нею на шляху дорослішання. Вони проявляються у думках, почерку і формулюваннях, у графічній складовій. 

ФОТО: platfor.ma

«…в мене є своя перша гривня», — пишається 5-річна Україна. «…сьогодні я навчилася готувати борщ. Набридли ці макарони по-флотськи та олів’є», — запис 2004 року. 

«Посеред зими з тисячами інших ставлю намети під Йолkою. Тут ми будемо зустрічати Новий Рік. А що далі — поки ніхто не знає», — 2013 рік. 

«Частувати хлібом та медом всю Європу, робити круті медіа, допомагати світу подолати рак», — побажала собі, серед іншого, 30-річна Україна на День народження.

ФОТО: platfor.ma

Книжку розробила креативна агенція Arriba!:

 «Нам хотілося поговорити про нашу країну, але зробити це через особисті емоції. Дати відчуття того, як події переплітаються з особистим. Тому ми подумали, чому б Україні самій не розповісти, що вона відчувала стосовно того, що з нею траплялося — так, як це б зробила людина? Вийшло романтично. Було б круто, якби кожен українець відчув, що історію країни насправді він робить власноруч. Тому ми обрали формат поп-ап книги, яку кожен може зібрати самостійно — тобто, буквально докласти руку до створення історії». 

Завантажити матеріали та інструкцію для створення книжки можна тут. Відеоінструкція до збирання власного «Щоденника» — за посиланням.  

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.