Ми у соцмережах:

СПОРТ

Троє чернівецьких каратистів стали призерами етапу Прем’єр Ліги Karate1 у Каїрі

Опубліковано: 06-09-2021 о 16:47

Українська команда виступила на черговому етапі з приголомшливим успіхом. Наші спортсмени здобули 8 нагород: 2 золоті, 2 срібні та 4 бронзові. Новий головний тренер національної збірної України Микола Сіраковський починає з вдалого та фартового старту. Про це повідомляє пресслужба УФК.

3-5 вересня в Каїрі (Єгипет) пройшов етап Прем’єр Ліги Karate1. Турнір відбувся в арені Cairo International Stadium. Україну представляли 20 спортсменів.

Перший великий міжнародний турнір після Олімпіади-2020 видався надзвичайно вдалим для України. Навіть за відсутності наших олімпійських призерів Анжеліки Терлюги й Станіслава Горуни.

У перший день змагань до півфіналів у категорії -60 кг вийшли Нікіта Філіпов та Віктор Стефанюк, а Андрій Заплітний (-75 кг) пробився до бронзового фіналу.

На другий день до них доєдналися ще відразу п’ятеро українців: до фіналів пробилися Аніта Серьогіна (-61 кг), Галина Мельник та Еліна Сєлємєнєва (обидві – -68 кг) і Анастасія Степашко (68+ кг), до півфіналу вийшов Різван Талібов (84+ кг).

Аніта Серьогіна, яка в Токіо увійшла до топ-5, у Каїрі виграла своє друге в кар’єрі золото Прем’єр Ліги. Чорноморська зірка показала, що недаремно готувалася до Олімпіади: Аніта розтрощила всіх своїх суперниць, вигравши всі п’ять сутичок на нуль. У фіналі українка перемогла Хайю Джумаа з Канади – 2:0.

«Дуже хотілось таки взяти медаль», – резюмувала Аніта після переможного фіналу. Як вона каже – прийшла по своє. Великі вітання Аніті та її тренеру Олександрові Тонкошкуру!

Досвідчена Галина Мельник та молода Еліна Сєлємєнєва створили український фінал у категорії -68 кг. У вирішальному бою львів’янка дала урок юній спортсменці з Запоріжжя – 7:0. Але відзначимо, що Еліна нещодавно виграла першу для Запоріжжя міжнародну нагороду – бронзу молодіжного чемпіонату Європи в Тампере. І наразі – перший дорослий успіх. Це чудове досягнення спортсменки та її тренера Анатолія Михайленка. Додамо, що одна зі складових запорізького успіху – регулярні відвідини Львову та спільні тренування з провідними майстрами клубу «Юніон» під орудою Антона Нікуліна, який власне є персональним тренером Галини Мельник. Наші вітання чемпіонкам та їх наставникам!

Анастасія Степашко (68+ кг) пробилася до фіналу, де мінімально поступилася єгиптянці Солії Абуісмаїл – 1:2. Вітаємо з черговим успіхом одеську спортсменку та її тренера Ігоря Негатурова!

Українські чоловіки відзначилися чотирма бронзовими медалями.

“Вітаємо Нікіту Філіпова, Віктора Стефанюка, Андрія Заплітного (який просто штампує бронзу на одному турнірі за другим) та Різвана Талібова. Вітання тренерам призерів – Максимові Невмержицькому, Олександрові Пікуліну, Андрієві Лазаренку, Станіславові Золотухіну.

Свій переможний поступ українські каратисти не зможуть продовжити на наступному етапі Прем’єр Ліги – адже він пройде в Москві (1-3 жовтня).

Закріплювати каїрський успіх збірна України під орудою Миколи Сіраковського буде на етапі Прем’єр Ліги в Рабаті (29-31 жовтня)”, – йдеться у повідомленні пресслужби УФК