Ми у соцмережах:

НОВИНИ

У боях за Україну загинув житель Кельменеччини Анатолій Малородов

Опубліковано: 16-08-2022 о 12:04

Під час захисту України і її територіальної цілісності у боях загинув воїн з Кельменеччини, житель села Іванівці Малородов Анатолій Миколайович

Про це повідомляє Кельменецька селищна рада:

“Своє молоде життя у боротьбі з окупантами віддав іванівчанин Малородов Анатолій Миколайович, справжній Патріот і Вірний Син України.

Наступного року донька Крістіна не закружляє у прощальному шкільному вальсі з татом, а син Вадим не отримає мудру батьківську пораду. Вже ніколи люблячий чоловік не приголубить кохану дружину Валентину, а руки, руки люблячого сина, не пригорнуть посивілу голову матері Олени. Вже ніколи рідні, близькі, колеги і всі, хто знав Анатолія, не побачать його усміхненого обличчя, його щирості, привітності, людяності, не відчують його готовності у будь-яку мить прийти на допомогу… Вже ніколи…”

Вічна пам’ять Герою!

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.