Ми у соцмережах:

СПОРТ

У Чагрі відкрили новий стадіон

Опубліковано: 06-09-2021 о 16:32

Комфортна інфраструктура для спортсменів та глядачів, бігові доріжки олімпійського зразка і сучасне футбольне поле – у Чагрі відкрили новий стадіон. Спортивний простір на 600 місць звели у рамках програми Президента України «Велике будівництво». Про це інформує пресслужба Чернівецької ОДА.

На реалізацію проєкту Державний фонд регіонального розвитку виділив близько 5 мільйонів гривень. Також частину коштів вклала громада. Із появою нової арени жителів громади привітав перший заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ковалюк Богдан. 

«Завдяки президентській програмі «Велике будівництво» Буковина отримала ще один новий сучасний спортивний об’єкт. Однак проєкт вдалося втілити в тому числі завдяки активним зусиллями громади. Тож бажаю чагорцям численних спортивних перемог та нових цікавих ініціатив, які обласна адміністрація із задоволенням підтримає», – зауважив Ковалюк Богдан. 

На стадіоні виступали вихованці спортивних та танцювальних шкіл. Опісля ж поле випробували футболісти. Перший матч на новозбудованій арені зіграли команди «Буковина» та «Чагор».

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.