Ми у соцмережах:

НОВИНИ

У Чернівцях 23 серпня замайорів наймасштабніший в області Державний Прапор

Опубліковано: 23-08-2021 о 13:20

Чернівцях 23 серпня замайорів наймасштабніший в області Державний Прапор. Висота флагштока складає 50 метрів, розмір синьо-жовтого стяга – 9 на 13 метрів. 

Встановили його на схилі у парку «Жовтневому». Святковий захід відбувся по вулиці Воробкевича, поблизу спортивного комплексу «Олімпія», де напередодні встановили 50-метровий флагшток.

Підняли найбільший Державний Прапор в Чернівецькій області синхронно з іншими областями України. Святкове дійство відбулося у супроводі державного гімну у виконанні оркестру, диригентом якого є заслужений працівник культури України Георгій Новаковський.

Від прапора відкривається мальовничий вид на озеро, житлові квартали та гору Цецино.

Також стяг зустрічатиме мандрівників, що прибувають із Європи, адже флагшток із прапором видно від кордону.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.