Ми у соцмережах:

КУЛЬТУРА

У Чернівцях анонсували благодійну виставку, на якій збиратимуть кошти для пацієнтів психіатричної лікарні

Опубліковано: 03-12-2021 о 11:07

Про це у фейсбуці повідомила Олена Гулько-Бостан. На виставці, яку планують відкрити 15 грудня, свої картини представить її син Данило. Виставка називатиметься “Ласка”. Це будуть вибрані роботи хлопця, які вже відомі публіці, а також нові. Кошти від продажу картин будуть використані для закупівлі продуктів хворим.

“Третє грудня – міжнародний день людей з інвалідністю. Цей день не святкують, відзначення цієї дати – це привід задуматися над проблемами, з якими стикаються люди з інвалідністю, посилити увагу до захисту їх прав і благополуччя!

Цей день є нагадуванням про необхідність виявляти турботу і милосердя. Тому саме сьогодні ми анонсуємо «Благодійну виставку – проект», присвячену для пацієнтів психіатричної лікарні.

Головною метою цього заходу – зібрати ПРОДУКТИ ХАРЧУВАННЯ!

Наближаються прекрасні свята, і вже на Миколая, Новий рік, Різдво, ми з Вами зможемо створити диво для цих людей. Бо наразі у них тільки каша на воді. Я вірю що нам під силу покращити життя людям з інвалідністю!”, – написала у фейсбуці Олена Гулько-Бостан.

Крім продажу картин гості виставки можуть принести з собою і продукти харчування – крупи, олію, солодощі.

Відкриття виставки 15 грудня о 18.00. Місце проведення – Культурно-Мистецький центр ім. Івана Миколайчука.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.