Ми у соцмережах:

ЗДОРОВ’Я

У Чернівцях будуть приймати листя від населення, щоб його не спалювали, а перетворювали на добриво

Опубліковано: 27-09-2021 о 10:31

Як повідомляє департамент благоустрою та інфраструктури, у Чернівцях будуть приймати листя від населення, щоби його не спалювали, а перетворювали на добриво.

На території Тресту зеленого господарства викопані компостні ями для збору листя:

– на вулиці Комунальників, 6 приймається листя від населення.

– на вул. Січових Стрільців, 43 (територія розсадника по вирощуванню декоративних кущів та дерев) приймається листя від ОСББ та управлінських компаній, які обслуговують місто.

Згідно «Правил благоустрою міста Чернівців» затверджених рішенням 83 сесії VIІ скликання Чернівецької міської ради від 30.09.2020 № 2417 за спалення листя передбачена адміністративна відповідальність.

Штрафні санкції складають:

на громадян – від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.);

на посадових осіб та громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (8501700 грн.).

У повідомленні також зазначається, що Трест приймає тільки чисте листя, без побутового та будівельного сміття.

Екологи наводять іще декілька способів використання опалого листя. По-перше, листям можна утеплювати на зиму квітники, кущі та дерева. По-друге, рослинні залишки можна просто прикопати у землю.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.