Ми у соцмережах:

ЗДОРОВ’Я

У Чернівцях майже 100 школярів до кінця року навчаться плавати

Опубліковано: 17-10-2021 о 08:00

Майже сотня школярів зможуть навчитися плавати до кінця року. Про це повідомляє управління освіти Чернівецької міської ради.

У суботу, 16 жовтня, розпочалися заняття з плавання для учнів. Ці заняття відбуваються завдяки «Програмі з навчання плавання в загальноосвітніх навчальних закладах на 2021-2025 роки» Чернівецької громади. Дана програма діє з 2016 року.

Із жовтня 90 школярів (9 груп) зможуть долучитися до здорового способу життя та навчитися плаванню. Цього разу відбувався набір дітей 3-5 класів по всіх загальноосвітніх навчальних закладах.

Найбільше школярів навчатиметься плаванню із Чернівецької спеціалізованої школи I-III ступенів №6 – 40 дітей.

“Завдяки співфінансуванню міської ради, батьки оплачуватимуть лише 55 грн за одне навчання. Це досить прийнятна ціна, в той час як приватні групові заняття, як відомо, вартують від 120 грн“., – розповіла Людмила Сідлецька, авторка Програми, тренерка-викладачка I-ої категорії, голова відокремленого підрозділу Федерації плавання в Чернівецькій області, суддя національної категорії.

Школярі навчатимуться плаванню до кінця цього року. Це буде 24 заняття. Наприкінці курсу діти здаватимуть іспит у присутності батьків.

Із січня набиратимуться нові групи. За 5 років, проятгом яких діє ця Програма, до навчання плаванню було залучено 2,5 тисячі чернівецьких школярів.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.