Ми у соцмережах:

КРИМІНАЛ

У Чернівцях невідомі облили нечистотами фасад Українського народного дому

Опубліковано: 14-10-2021 о 12:03

ФОТО: з соцмереж

У Чернівцях невідомі облили нечистотами фасад приміщення Українського народного дому на вулиці фон Петровича.

Як повідомляють у Facebook очевидці, це сталося напередодні Дня захисників та захисниць України, яке відзначається сьогодні, 14 жовтня.

На оприлюднених у мережі світлинах видно, що невідомими нечистотами, ймовірно екскрементами, облили фасад будинку, де розміщено меморіальну дошку з написами “Український народний дім” та “Організація українських націоналістів”.

Як повідомив кореспонденту molbuk.ua голова товариства “Український народний дім у Чернівцях” Володимир Старик, представники організації вже звернулися з відповідною заявою до правоохоронних органів.

“Цей інцидент говорить про те, в якому стані ми живемо – і народний дім, і українці загалом. Це – стан обложеної фортеці”, – прокоментував подію Володимир Старик.

За його словами, востаннє схожий інцидент у Чернівцях фіксували ще у 2014 році.

“Тоді обливали пам’ятник Буковинському куреню. Це ще була революція. Чи сьогоднішній інцидент може означати, що починається якась революція? Побачимо”, – сказав Володимир Старик.

ДЖЕРЕЛО: МБ

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.