Ми у соцмережах:

НОВИНИ

У Чернівцях хлопець освідчився своїй дівчині у ретро-тролейбусі

Опубліковано: 09-01-2022 о 12:25

На другий день різдвяних свят хлопець зробив пропозицію руки і серця своїй дівчині Анастасії. Разом із друзями вони проїхалися ретро-тролейбусом від депо до Соборної площі. Про це повідомляє офіційна сторінка ЧТУ у фейсбуці.

ФОТО: з офіційної сторінки ЧТУ, ФБ
ФОТО: з офіційної сторінки ЧТУ, ФБ

Вадим Грицишин працює у Чернівецькому тролейбусному управлінні завідувачем господарської дільниці. І цей старий тролейбус – раритетна «Skoda» – теж у його підпорядкуванні: його технічний стан, вигляд. Тому коли думав, як оригінально освідчитися своїй майбутній нареченій, одразу вирішив зробити це у ретро-тролейбусі.

До дівчини було несподіванкою, коли біля неї зупинився старий тролейбус і на його сходах стояв Вадим. Хлопець також прикрасив салон тролейбуса. Вечірнє місто, шампанське і танець у тролейбусі – таке освідчення запам’ятається на все життя.

ФОТО: з офіційної сторінки ЧТУ, ФБ

Нагадаємо, цей ретро-тролейбус стараннями працівників ЧТУ отримав новий вигляд. Тролейбус пофарбовано, відремонтовано, гарні крісла у салоні. На сьогодні залишилося лише два такі тролейбуси, вони не працюють на маршрутах.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.