Ми у соцмережах:

КРИМІНАЛ

У Чернівцях представили нового керівника буковинської поліції

Опубліковано: 01-09-2021 о 16:01

Наказом Національної поліції України начальником Головного управління НПУ в Чернівецькій області призначено полковника поліції Руслана Миколайовича Дударця. Сьогодні, 1 вересня, перший заступник Голови НПУ – начальник кримінальної поліції Михайло Кузнєцов представив особовому складу нового керівника.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Представлення відбулося за участі голів Чернівецької облдержадміністрації та обласної ради, а також керівників правоохоронних структур краю.

Генерал поліції третього рангу Михайло Кузнєцов охарактеризував новопризначеного керівника як досвідченого правоохоронця, який з 1996 року сумлінно стоїть на варті спокою громадян та інтересів держави.

«Основне завдання поліції – підвищувати довіру населення та захищати громадян від протиправних посягань. За рівнем довіри населення поліція Буковини перебуває на лідируючих позиціях. Впевнений, що новий керівник Руслан Дударець і особовий склад поліції Чернівецької області й надалі будуть тримати цей високий показник. Кожен громадянин має бути впевнений: звернувшись до поліцейського, він обов’язково отримає захист», – наголосив перший заступник Голови НПУ.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук і голова обласної ради Олексій Бойко привітали Руслана Дударця з призначенням та запевнили у повній взаємодії заради спільної мети – безпеки громадян і домінування Закону на території Буковини.

Новопризначений начальник ГУНП подякував усім за довіру й підкреслив, що правоохоронна система Буковини славиться високопрофесійними співробітниками, завдяки яким оперативна ситуація є повністю контрольованою.

«Довіра громадян – основний критерій оцінки нашої роботи. Ми й надалі будемо його лише покращувати, тісно співпрацювати з усіма правоохоронними органами, щоб забезпечувати спокій і громадський порядок на території області», – зазначив Руслан Дударець.

Для довідки:

Полковник поліції Руслан Миколайович Дударець є уродженцем Київської області.

Закінчив Національну академію внутрішніх справ України та магістратуру Академії управління МВС. Кандидат юридичних наук за спеціальністю «Правознавство».

Службу в правоохоронних органах розпочав у 2000 році на посаді слідчого Баришевського РВ ГУМВС України в Київській області. Згодом працював старшим слідчим в особливо важливих справах слідчого управління ГУМВС України в Київській області.

З 2008 року очолив відділення розслідування економічних злочинів слідчої частини слідчого управління ГУМВС України в Київській області.

У 2011 році призначений начальником відділу розслідування злочинів у сфері господарської діяльності слідчого управління ГУМВС України в Київській області.

З червня 2012 року почав працювати в Головному слідчому управлінні МВС України на посаді старшого слідчого в особливо важливих справах 1 відділу управління контролю за розслідуванням особливо важливих справ.

У жовтні 2012 року призначений заступником начальника управління контролю за розслідуванням особливо важливих справ – начальником 1 відділу Головного слідчого управління МВС України.

У 2014 році очолив 1 відділ управління з організації розслідування злочинів у сфері господарської діяльності Головного слідчого управління МВС України.

З травня 2015 року – заступник начальника управління з організації досудового розслідування – начальник 2 відділу Головного слідчого управління МВС України.

У листопаді 2015 року обійняв посаду заступника начальника Головного слідчого управління – начальника управління Національної поліції України.

З 1 вересня 2021 року очолює Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області. 

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.