Ми у соцмережах:

АФІША

У Чернівцях презентують простір “Ivan Hub” з концертом Олега Каданова

Опубліковано: 22-09-2021 о 10:13

24-го вересня, о 19:30 у культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука відбудеться презентація простору Ivan Hub. Це мультидисциплінарна платформа для культурної взаємодії на стику форм. Діяльність хабу буде орієнтована на культурно-освітні заходи, мистецьку інтервенцію, літературу, кінематографічні дослідження та інше.

На базі Ivan Hub`у буде діяти регулярний кіноклуб, де відвідувачі матимуть змогу долучатись до перегляду широкого спектру стрічок. В рамках кіноклубу будуть представлені сучасні, класичні, нішеві та арт-хаусні стрічки, архіви Довженко Центру, фільми бібліотеки Docudays та багато інших.


В день презентації хабу відбудеться концерт лідеру гуртів «Оркестр Че», «Мантри Керуака» та учасника гурту «Лінія Маннергейма». Сучасні музичні експерименти Олега поєднують акустичний звук, звучання електронних інструментів та авторські текстуальні форми. Все це ініціює створення особливого звукопростору, гостями якого ми запрошуємо вас стати.

Презентація простору продовжиться серією регулярних заходів, тому слідкуйте за оновленнями та анонсами, і до зустрічі!

Захід відбудеться відповідно до карантинних обмежень. Вхід вільний, за попередньою реєстрацією :https://forms.gle/ibk1wqvHiG2wUT6X7

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.