Ми у соцмережах:

КРИМІНАЛ

У Чернівцях затримано та засуджено завербованого спецслужбами росії киянина, який збирав дані про об’єкти інфраструктури нашого міста.

Опубліковано: 05-09-2022 о 12:40

Про це повідомив прокурор Чернівецької області Антон Ковальський:

“Наводив ворожу зброю проти України – отримай вирок! На Буковині засуджено завербованого спецслужбами рф мешканця Київщини. Він здавав координати корпусів «Азову» та вів розвідку для так званої «ДНР».

Як довели в суді прокурори, зрадника завербувала російська ФСБ ще у 2017-му. І до лютого поточного року чоловік здавав ворожій розвідці місця розташування добровольчого батальйону Азов та інформацію про окремих військовослужбовців.

В травні цей зрадник оселився у сонячному Єгипті і вже з півночі Африки через соціальні мережі вийшов на представників так званої ДНР і почав співпрацю. А ще зійшовся з проросійськи налаштованим жителем Чернігівщини, той погодився на співпрацю і вже разом вони збирали і передавали інформацію про місця розташування шкіл та дитячих садочків на території Чернігівщини, а також про місця дислокації військовослужбовців ЗСУ.

На початку червня, зрадник повернувся в Україну. Приїхав на Буковину, де почав збирати відомості про дислокацію об’єктів критичної інфраструктури: залізничні переїзди, тунелі, мости, час проїзду потягів , а також місця розташування військових частин ЗСУ та інших військових формувань.

У Чернівцях його і затримали правоохоронці. За підтримання публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури, зрадник отримав 16 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Його спільника також затримали – за місцем проживання – на Чернігівщині. Він отримав 10 років за гратами”, – повідомив прокурор Чернівецької області Антон Ковальський.

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.