Ми у соцмережах:

НОВИНИ

У Чернівецькій обласній прокуратурі представили нового керівника. Ним став Антон Ковальський

Опубліковано: 11-11-2021 о 16:05

Перший заступник Генерального прокурора Роман Говда представив колективу Чернівецької обласної прокуратури нового керівника – Антона Ковальського.

Про це повідомляє “Перший Буковинський” з посиланням на пресслужбу Чернівецької обласної прокуратури.

«Прокуратура має посилити координаційну роль правоохоронної системи області. Налагодити взаємодію з органами державної влади та місцевого самоврядування. Головне завдання – працювати злагоджено, ефективно та відчутно для людей», – наголосив Роман Говда.

ФОТО: пресслужба Чернівецької обласної прокуратури

Представлення відбулося за участі голів Чернівецької облдержадміністрації та обласної ради, суддів та представників правоохоронних органів регіону.

Голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук і голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко привітали Антона Ковальського з призначенням та запевнили у готовності до взаємодії з усіма правоохоронними органами задля забезпечення законності та правопорядку у регіоні.

ФОТО: пресслужба Чернівецької обласної прокуратури
ФОТО: пресслужба Чернівецької обласної прокуратури

Антон Ковальський подякував за довіру та запевнив, що розуміє свою відповідальність, докладе всіх зусиль, щоб запит громадян на справедливість був почутим.

Довідково: Антон Ковальський працює в органах прокуратури з 2011 року. За цей час обіймав різні, у тому числі керівні, посади в органах прокуратури Вінницької області. До 09 листопада 2021 року був заступником керівника Вінницької обласної прокуратури.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.