Ми у соцмережах:

ЗДОРОВ’Я

У Чернівецькому обласному спеціалізованому будинку дитини розміститься Центр захисту та підтримки дітей, які постраждали або стали свідками насильства

Опубліковано: 13-07-2022 о 12:57

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко відвідав сьогодні обласну комунальну установу, частину приміщень якої планують обладнати для потреб центру.

Під час свого візиту він поспілкувався із генеральною директоркою установи Людмилою Філіпець, ознайомився зі станом приміщень, з’ясував обсяги робіт, які потрібно зробити, та визначив кінцевий термін їх виконання.

Одночасно посадовець провів перемовини із благодійниками, які вкотре такі роботи проведуть без залучення бюджетних коштів.

Центр захисту та підтримки дітей, які постраждали або стали свідками насильства, за міжнародною моделлю Барнахус створюється в Чернівцях в рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного між Чернівецькою обласною радою та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) 22 квітня 2022 року.

До відома: Модель «Барнахус» передбачає міждисциплінарні та міжвідомчі заходи втручання, організовані під одним дахом у дружньому до дитини середовищі, де в центрі зосереджені найкращі інтереси дитини. Кожній дитині пропонують міждисциплінарний, професійний і дружній до дитини захід втручання, через спільне керування справами й перегляд.

ДЖЕРЕЛО: Чернівецька обласна рада

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.