Ми у соцмережах:

НОВИНИ

У центрі Чернівців встановили нові дорожні знаки. Вони забороняють зупинку і парковку автомобілів

Опубліковано: 27-09-2021 о 16:04

Про це повідомляє Управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради.

Комісією з питань організації та безпеки дорожнього руху, до складу якої входять представники різних департаментів і управлінь, комунальних підприємств, поліції, депутатського корпусу та громадські діячі, нещодавно було прийняте протокольне рішення щодо встановлення дорожнього знаку 3.34 «Зупинку заборонено» на перехресті вулиць Головна –Кохановського.

ФОТО: Управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради, ФБ
ФОТО: Управління порядку та контролю за благоустроєм Чернівецької міської ради, ФБ

Це означає, що відтепер по вул. Головній на відрізку дороги від вул. Кохановського до Центральної площі заборонено зупинку і стоянку автомобілів.

“Оскільки головною метою муніципальної інспекції з паркування управління порядку та контролю за благоустроєм є не кількість виявлених порушень з накладенням штрафних санкцій, а забезпечення порядку в місцях хаотичного неправильного паркування – просимо врахувати наявність нового заборонного знаку та не порушувати ПДР”, – йдеться у повідомленні.

Коментувати

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.