Ми у соцмережах:

КУЛЬТУРА

У Центрі Миколайчука стартує новий проєкт “Кінодень”: щоп’ятниці можна буде переглядати цікаві фільми від відомих режисерів

Опубліковано: 17-02-2022 о 14:31

Центр Миколайчука радо оголошує про старт проєкту «КІНОДЕНЬ В ЦЕНТРІ МИКОЛАЙЧУКА».

Відтепер щоп’ятниці в кіноконцертній залі Центру можна переглянути фільм від наших партнерів «Arthause Trafik» та «KyivMusikFilm».
Початок о 19:00 год.

Починається проект зі стрічки «СТОП-ЗЕМЛЯ». Це український ігровий фільм 2021 року режисерки Катерини Горностай.

Міжнародний фестивальний реліз фільму відбувся 1 березня 2021 року на 71-му Берлінському міжнародному кінофестивалі, де стрічка отримала нагороду «Кришталевий ведмідь» юнацького журі конкурсної програми Generation 14 plus.

Український фестивальний реліз фільму відбувся 19 серпня 2021 року на 12-му Одеському міжнародного кінофестивалі, де стрічка отримала головну нагороду фестивалю – Ґран-прі.

Фільм став лавреатом премії «Кіноколо» 2021 року в 5 номінаціях!

Про фільм: 16-річна інтровертна школярка Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі – Яна та Сєня, які по-своєму переживають напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів, вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Маша розуміє, що якщо не наважиться — ніколи не знатиме, чи є взаємним її кохання до хлопця.

Квитки в касі Центру.

Вартість: 80грн. – повний; 50грн. – учнівський та студентський.

Каса відчиняється за годину до початку події.


Кожна подія в Центрі Миколайчука відбувається з дотриманням актуальних карантинних обмежень!

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.