Ми у соцмережах:

АФІША

У Центрі Миколайчука відзначать День українського кіно. Що підготували оганізатори?

Опубліковано: 07-09-2021 о 16:41

11 вересня 2021р. святкуйте День українського кіно з Центром Миколайчука!

18:30 – перегляд стрічки Антоніо Лукіча «МОЇ ДУМКИ ТИХІ».
Вхід вільний!

«Мої думки тихі» — українська трагікомедія українського режисера Антоніо Лукіча 2019 року для якого вона стала дебютною повнометражною художньою стрічкою.

За сценарієм, що створювався більше двох років, молодий звукорежисер і невдаха Вадим отримує замовлення записати голоси рідкісних тварин та пташок. У подорож Закарпаттям разом із Вадимом вирушає мати-таксистка, навчаючи його життя та постійно створюючи цим проблеми й комічні ситуації.


Уперше фільм демонструвався 4 липня 2019 року на секції «East of West» («На Схід від Заходу») 54-го Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах, де фільм «Мої думки тихі» отримав Спеціальну премію журі.

Фільм вийшов в український кінопрокат 16 січня 2020 року. За сім тижнів у кінопрокаті касові збори склали більше 10 млн грн. Він став першим україномовним фільмом, що демонструвався в Білорусі. Загалом стрічку переглянули вже більш як на 70 кінофестивалях світу.


Займає 20-у позицію у списку 100 найкращих фільмів в історії українського кіно.

20:00 – дискусія «УКРАЇНСЬКЕ КІНО: ЗА ТА ПРОТИ»


Організатори:

  • Культурно-мистецький центр ім. Івана Миколайчука
  • Відділ мистецтв Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Михайла Івасюка

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.