Ми у соцмережах:

НОВИНИ

У Кельменцях завершилось голосування за нового селищного голову. Рахують голоси

Опубліковано: 31-10-2021 о 20:59

Співробітники поліції Чернівецької області забезпечили охорону правопорядку на виборчих дільницях. До поліції не надійшло жодного звернення щодо можливих правопорушень, пов’язаних із процесом волевиявлення громадян.

Про це повідомляє “Перший Буковинський” з посиланням на відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Нагадаємо, сьогодні, 31 жовтня, на території Чернівецької області відбуваються позачергові вибори голови Кельменецької селищної територіальної громади.  Співробітники поліції стежать за правопорядком на всіх виборчих дільницях та охороняють територіальні виборчі комісії.

О 20:00 голосування на всіх дільницях закінчилося. Наразі відбувається підрахунок голосів. Після його завершення поліцейські супроводжуватимуть транспортування бюлетенів до територіальної виборчої комісії.

Порушень виборчого процесу, громадського порядку та карантинних вимог не допущено. 

© 2021 Перший Буковинський. Усі права захищено.
Використання матерiалiв з обов'язковим посиланням на "Перший Буковинський". Для інтернет ЗМІ — гіперпосилання (активного, прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на конкретну новину чи матеріал та згадки першоджерела не нижче другого абзацу тексту). Редакція сайту не завжди розділяє точку зору авторів та не несе відповідальності за їхні відомості (публікації). За достовірність рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець.